Gönül Dağı’nın sempatik siması Modern Doğu Masalları’nda! Yeni rolüyle alkış topladı

Yapımcısı olduğu Gönül Dağı dizisiyle çok geniş bir izleyici kitlesinin takdirini toplayan Ferhat Eşsiz, bu sefer de Modern Doğu Masalları dizisini ekran başındakilerin beğenisine sundu. Daha önce de Ege’nin Hamsisi, Tabula Rosa, Umut Apartmanı, Sonsuz Bir Aşk gibi projelerin yapımcılığını üstlenen Ferhat Eşsiz, Modern Doğu Masalları’yla iddialı bir çıkış yakalamayı başardı.

İkinci bir bombayı daha patlatan Ferhat Eşsiz, Yahya Samancı’nın yönetmenliğinde çekimleri gerçekleştirilen Modern Doğu Masalları dizisine Gönül Dağı’nın Veysel’i Semih Ertürk’ü de getirdi. Bilindiği üzere ilk sezondan bu yana Gönül Dağı’nda Ramazan ile Taner’in amca oğlu ‘Veysel Kaya’ karakteriyle izleyiciyi ekrana kilitleyen Semih Ertürk’ün Modern Doğu Masalları’na transfer edilmesi hayranları tarafından coşkuyla karşılandı.

TRT dijital platformu Tabii’de yayın macerasına atılan Modern Doğu Masalları dizisinde Semih Ertürk, ‘İbrahim’ karakteriyle kameralar karşısına geçiyor ve ‘Halil’ karakterini üstlenen Feyyaz Duman ile başrolü paylaşıyor. Gönül Dağı sayesinde popülaritesini artıran ve geniş kesimin yakından tanıdığı bir isim haline gelen Semih Ertürk’ün Modern Doğu Masalları’nda sergilediği oyunculuk performansı izleyenleri hayran bıraktırdı.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir