Arcane’in ikinci sezonundan nefes kesen fragman yayınlandı

Riot Games, hayranlarının sabırsızlıkla beklediği “Arcane” isimli popüler animasyon dizisinin ikinci sezonundan yeni bir fragman yayınladı. İlk sezonun büyük beğeni toplamasının ardından, bu sezon da büyük bir heyecan yarattı. Fragman, dizinin bu Kasım ayında Netflix’te yayınlanacağını müjdeliyor.

“Arcane”, Piltover adlı ütopik şehir ile ezilen yeraltı şehri Zaun arasındaki çatışmanın ortasında karşı karşıya gelen kardeşler ve rakipler Vi ile Jinx’in ilişkisine odaklanıyor. Yeni fragmanda, insan- kurtadama dönüşen Warwick ve dizinin hikayesinin merkezindeki uyuşturucu Shimmer’ı yaratan çılgın kimyager Singed gibi karakterler dikkat çekiyor.

İkinci sezon, ilk sezonun fantastik aksiyonunu devam ettirme vaadiyle geliyor. Bu bir tanıtım fragmanı olduğu için ayrıntılar hakkında fazla bilgi vermiyor, ancak atmosferi ile dikkat çekiyor. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Riot Games, “Arcane” fragmanının yayınlanması dışında, League of Legends’ın 2024 sezonuna başlarken bir dizi duyuru ve açıklama yaptı. Bunlardan biri, oyun içindeki botların artan sayısına ve rütbe sistemi dışında yeni hesaplar oluşturan deneyimli oyuncuların (smurf hesapları) neden olduğu sorunlara karşı League of Legends’ta Vanguard’ın kullanıma sunulması oldu.

Arcane’in ikinci sezonundan nefes kesen fragman yayınlandı

Vanguard, Riot’un Valorant için geliştirdiği sürekli aktif anti-hile sistemidir. Bu sistem, oyuncunun bilgisayarının çekirdeğine erişim sağlayan bir bileşeni içerdiği için tartışmalara yol açtı. Ancak şirketin bu sistemi League of Legends’a getirmesi, hilecilere karşı etkili olduğunu gösteriyor. Riot, Vanguard sayesinde canlı maçları sonlandırabilecek ve hilecilere veya botlara karşı oynadığı tespit edilen oyunculara LP iadesi yapabileceğini belirtti.

Riot ayrıca, oyunun Rütbe sistemi ve oyuncu becerisini değerlendirme yöntemlerinde değişiklikler yapmayı planlıyor. Geliştirici, farklı rütbelerdeki oyuncuların eşleşmesini azaltmayı ve böylece oyunları daha keyifli hale getirmeyi amaçlıyor.

Bu duyurular ve yenilikler, Riot Games’in oyunculara sunduğu deneyimi sürekli olarak geliştirdiğinin bir göstergesi. “Arcane” ve League of Legends’ın geleceği hakkında daha fazla bilgi almak için heyecanla bekleyişimiz devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir