Ermaş Şirketler Grubu, Muğlaspor’un Pano Sponsoru Oldu

Ülke ekonomisine katkılarının yanı sıra spora ve sporculara desteğini de sürdüren Ermaş Şirketler Grubu, bu kez Muğlaspor’un pano sponsoru oldu.

Bölgesel Amatör Lig 9.Bölge 3.Grup’ta mücadele eden Muğlaspor ile, Ermaş Şirketler Grubu arasında pano sponsorluk anlaşması imzaladı. Ermaş Ula fabrikasında gerçekleştirilen imza törenine Ermaş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan’ın yanı sıra Muğlaspor Kulüp Başkanı Menaf Kıyanç, Muğlaspor Basın Sözcüsü Barış Yayman, Muğlaspor Mali Komite Üyesi Cahit Alkan ve Muğlaspor Kulüp Müdürü Adem Korkmaz katıldı.

Spora desteğimiz sürecek

Ermaş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan gerçekleştirilen sponsorluk anlaşması hakkında, “Ermaş Şirketler Grubu olarak eğitimden spora, sağlıktan sanata kadar birçok farklı alanda verdiğimiz desteklerle ülkemizin yanında olmaya devam ediyoruz. Ligin zorlu mücadelesinde tüm imkanlarımızla Muğlaspor’un ve tüm sporcularımızın yanındayız. Daha önce göğüs sponsoru ve isim sponsoru olduğumuz kentimizin büyük kulübü Muğlaspor’a pano sponsoru olduk. Atılan bu imzayla birliğimizi, beraberliğimizi güçlendirdik. Sizleri çok daha büyük başarılarla görmek bizleri çok gururlandıracaktır” dedi.

“Gelecek nesillere örnek olmayı ve ışık tutmayı hedefliyoruz”

Çevreye duyarlı üretimi, ülke ekonomisine katkı sağlama inancı ve gençlere sağladığı imkanlarla çok daha büyük başarılara imza atacaklarını belirten Ermaş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan, “Hedeflediğimiz noktalara ve daha güzel yarınlara nitelikli insan kaynağı ile ilerlenebileceğinin bilincindeyiz. Ülkemizin geleceğini emanet edeceğimiz gençleri desteklemeyi, spor alanında son dönemde aldığımız başarılara yenilerini eklemek için spora verdiğimiz desteği artırmayı düşünüyoruz. Çıktığımız bu yolda çaba gösteren gençlerimize, gelecek nesillere örnek olmayı ve ışık tutmayı hedefliyoruz” dedi. – MUĞLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir